Návštěvnost: 100
FK Planá
Rozhodčí: Kořan, Sirový, Ligač

Report zápasu

Branky: 45., 83. Dominik Sovka – 1., 38. Petr Pikl, 2., 80. Maksym Samek, 88. Viacheslav Pryvrattskyi

Ž.K.: 60. Tadeáš Malý – 58. Martin Trejbal, 65. Martin Beneš, 73. Maksym Samek

Trenéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Petr Tomek (trenér Ch. Újezd): Věděli jsme, že se Plané nedaří. Domácí se navíc museli obejít bez svého asi nejlepšího hráče, kterým je stoper Suchý. Začali jsme výborně a dali dva rychlé góly. To nás uklidnilo a pak jsme navíc přidali i třetí gól. V závěru poločasu jsme bohužel soupeři darovali snížení nesmyslnou malou domů. Po přestávce se soupeř snažil vstřelit kontaktní gól, což se i díky našemu brankáři Čepelákovi nestalo. Naopak jsme to byli my, kdo asi deset minut před koncem vstřelil další gól. Domácí ještě snížili, gól na 5:2 nás pak už definitivně uklidnil. Chtěl bych celé mužstvo pochválit a jsem rád, že se dvakrát trefil Petr Pikl, který protrhl trápení v koncovce z posledních zápasů.