15. 9. 2018, 16:30

p.k. 4:3

Branky: 39. Miloslav Jedlička – 11. Tadeáš Malý

Ž.K.: 22. Ondřej Pták, 44. David Vitoň – 80. Petr Brožíček

Petr Slivoně (trenér): Chtěli jsme tam urvat body, dali jsme i první gól. Bohužel do poločasu jsme zase inkasovali po hloupé chybě, které nás v této sezóně zatím sráží. Zkušení stopeři si při přímáku místo, aby drželi vápno a protihráče tam nepouštěli, do něj sami vlezli spolu s hráči soupeře. Následně nehráli ani balón, ani hráče. Stráž si jinak za celý zápas nevytvořila vůbec nic. My jsme se jim bohužel přizpůsobili, byl to jeden z nejhorších výkonů za dobu, co jsem u týmu. Pořádně jsme netrefili ani bránu. V penaltách byli kluci ze Stráže šťastnější, my kopli dvě jako mladší žáci. Jeden bod beru jako prohru. O soupeři jsem měl informace, že se jim zatím nedaří, bohužel my také zatím nepřekvapujeme tak, jako loni. Teď nás čeká derby s Chodovou Planou. Po zranění se konečně vrátí do sestavy Marek Danko. Musíme jít zápas od zápasu tak, jak jsme k tomu přistupovali loni.

[matches league_id=1 season=2018/19 match_day=4 show_team_selection=false]

Roman Miklas Ondřej Otta