Návštěvnost: 120
FK Planá
Rozhodčí: Zavadil, Pressl, Strolený

Report zápasu

Branky: 43. Ondřej Suchý, 71. Jiří Kopča – 31. Miroslav Bořil, 41. Pavel Jarina, 57. Radim Ebenhöh, 62., 88. Jaroslav Malý, 75. Martin Černý

Ž.K.: 50. David Sovka, 54. Dominik Sovka, 61. Tadeáš Malý – 47. Jaroslav Malý

Trenéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Aleš Zavadil (trenér Bělé): Jsme spokojeni. Nečekali jsme až tak jednoduchý zápas. Mají zraněného důležitého hráče Slámu, jeden hráč jim odešel, takže jsme to i tím měli trošku usnadněné. Mohlo to skončit i daleko větším rozdílem, jejich brankář ještě tak pět gólů chytil. První gól jsme dali až snad z páté vyložené šance a ještě se jednalo o vlastňák. V závěru poločasu jsme dostali gól na 1:2 z rohu a vzápětí ještě neproměnili další šanci. Ale jak se říká, někdy je lepší v poločase vést 2:1 než 2:0. O přestávce jsme si řekli, že musíme dát co nejdříve gól, abychom to rozhodli, protože soupeř si vyložené šance nevytvářel. Zápas bohužel nedohrál Pavel Jarina, který zřejmě nebude k dispozici ani za týden v Kozolupech. Takový hráč se těžko nahrazuje, ale musíme se s tím poprat.