25. 8. 2018, 17:00
Rozhodčí: Krauz, Nesvadba, Chejlava

p.k.: 4:5

Branky: 90. Dominik Sovka – 52. Pavel Váchal

Ž.K.: 20. Jiří Kopča, 65. Roman Miklas,  80. David Sovka, 90. Tadeáš Malý – 13. Ondřej Kortba, 13. Tomáš Duffek, 14. Jan Dufek, 40. Vojtěch Král, 85. Michal Růžek

Trnéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Petr Slivoně (trenér): Soupeře považujeme za aspiranta na horní příčky tabulky. My jsme se Mrákova nezalekli, v první půli jsme si vytvořili spoustu šancí. Na první kolo to byl oboustranně koukatelný fotbal. Bylo to i hodně tvrdé, rozhodčí hru hodně pouštěli. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že nesmíme pustit začátek, což se nám už tradičně nepovedlo. Dostali jsme takový hloupý gól. Jinak se hrálo podobně jako v prvním poločase. Soupeř byl dlouho šťastnější, my nastřelili dvě břevna. V 90. minutě jsme ale byli šťastní my a podařilo se nám vyrovnat. Bod s Mrákovem bereme. Jedná se o kvalitní tým, který nám nepřijel nic darovat. Nebudou rozdávat body doma ani venku. Penalty už jsou loterie. Potýkáme se s úzkým kádrem. Máme nějaké zraněné hráče a navíc ještě dobíhají dovolené, takže jsme to doplnili několika dorostenci a hráči z béčka. I tihle hráči do zápasu ve druhé půli zasáhli a fotbal je bavil. Na závěr bych chtěl jménem hráčů A-mužstva, B-mužstva i celého oddílu FK Planá popřát Petru Brožíčkovi, kterému se nedávno narodil potomek. Tímto mu chceme gratulovat a přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka!

[matches league_id=1 season=2018/19 match_day=1 show_team_selection=false]

Jan Bucsuházy Patrik Sláma