Branky: 50. Patrik Sláma – 20. František Dolejš, 36. Tomáš Tlustý

Ž.K.: 57. Dominik Sovka, 63. Tadeáš Malý, 67. Ondřej Suchý, 83. Adam Alexa – 0

Č.K.: 76. Petr Hlinčík – 0

Trenéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Petr Slivoně (trenér): Nastoupili jsme bez čtyř hráčů základní sestavy, doplnili jsme to dorostenci. Staňkov potvrdil to, že patří na špici a to ještě asi nepředvedli maximum toho, na co mají. My jsme se snažili hrát tak, abychom jim co nejméně půjčili balón, což se i dařilo. Góly jsme dostali po individuálních chybách v obraně, které pramenily z toho, že tam hráli nezkušení hráči. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že za stavu 0:2 nemáme co ztratit. Hráli jsme pořád to svoje, podařilo se i snížit. Zhruba třicet minut před koncem jsme je přikovali k jejich vápnu, navíc brankář Švarcbek chytil soupeři penaltu a my věřili, že můžeme utrhnout alespoň bod. Pak ale nesmyslně zkratoval Petr Hlinčík, který dostal oprávněně červenou kartu za napadení protihráče a poslal nás do deseti. I tak jsme to zkoušeli vytáhnout, snažili se do nich bušit, ale v deseti proti tak kvalitnímu soupeři se nám už vyrovnat nepodařilo. Až na Hlinčíkův incident to byl oboustranně slušný zápas, rozhodčí to odpískali dobře. Divákům se to muselo líbit, Staňkov od nás nedostal nic zadarmo. Dva z mladých kluků z dorostu s námi nastoupili vůbec poprvé, takže ještě neznali taktiku. Vyzdvihl bych Jana Veselého. Ten dokonce dvakrát z dálky krásně vystřelil a gólman Staňkova míč vytahoval konečky prstů. Ten zápas se mi líbil a jsem rád i za ty kluky, že sbírají cenné zkušenosti, které jistě zúročí v dalších sezónách. V Plané těžíme z toho, že tu dorost je. Ostatní týmy to většinou doplňují z B-mužstev nebo kluků, kteří už fotbal normálně nehrají. Já raději čerpám mezi těmi mladými, aby nasbírali zkušenosti.

Ondřej Bauer (FK Staňkov): Do Plané jsme jeli s cílem neprohrát. Věděli jsme, že nás tam čeká těžký zápas. Vzpomněli jsme si na podzimní zápas u nás, kdy byli shodou náhod na posledním místě. Přesto nám byli více než vyrovnaným soupeřem a hráli nejhezčí fotbal z týmů, které na podzim do Staňkova přijely. Planá nás ale překvapila tím, že hráli úplně jiný systém hry než na podzim. Hráli dlouhé balóny na rychlého útočníka, který nám dělal na začátku problémy. Prvních dvacet minut bylo vyrovnaných, pak jsme už byli lepší na míči. V poločase jsme vedli 2:0 a domácí do přestávky neměli v podstatě nic nebezpečného. Po přestávce Planá zvýšila tlak a spíše z ojedinělé šance dokázali snížit. Po tom gólu jsme měli chvíli problémy, dokázali nás zmáčknout, ale vyloženou šanci neměli. Mohla nás vysvobodit penalta, kterou ale jinak stoprocentní exekutor, stoper Dolejš, neproměnil. Do konce zápasu jsme se tak museli strachovat o výsledek, naštěstí jsme to však zvládli. Čtvrthodiny před koncem nám navíc pomohlo vyloučení jejich hráče, byť jsme si proti deseti měli počínat asi lépe. Myslím si ale, že jsme vyhráli zaslouženě.

Meclov Klenčí 3 : 0
FK Planá Staňkov 1 : 2
Koloveč Bor 2 : 3
Ch. Planá H. Týn 4 : 2
Stráž Postřekov 1 : 1 p.k.: 4:5
Dl. Újezd Kdyně 0 : 5
Kozolupy Bělá 2 : 6