Návštěvnost: 130
FK Planá
Rozhodčí: Hessová, Mazanec, Brůha

Report zápasu

Branky: 6. Václav Landrgott, 43. Jakub Černý (pokutový kop) – 54. Daniel Kloužek, 56. Ondřej Suchý, 83. Giuseppe Lanfranchi (pokutový kop)

Ž.K.: 0 – 42. Radek Švarcbek, 78. David Sovka, 83. Giuseppe Lanfranchi

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Trenér: Václav Sádlík

V nezvyklý čas, v neděli dopoledne, nastoupil náš tým na hřišti v Bělé. Začátek zápasu jsme vůbec nezachytili a již v 6. minutě nás domácí potrestali gólem, kdy po rohovém kopu se přesnou hlavičkou prezentoval Václav Landrgott. Od této chvíle jsme však převzali iniciativu a soupeře po zbytek poločasu zatlačili na jeho polovinu. I přes několik hodně pěkných kombinací a slibných šancí jsme však domácího brankáře nepřekonali. Ve 31. minutě nastřelil Tomáš Vomáčka břevno domácí branky, následně byly rozhodčí velice sporně posouzeny dva zákroky na naše hráče v šestnáctce domácích. Ve 43. minutě brankář Radek Švarcbek odkopl v souboji zcela evidentně míč od brány, do našeho gólmana poté narazil domácí hráč, upadl a k překvapení všech, se po signalizaci pomezního rozhodčího směrem k hlavní rozhodčí, kopala penalta proti našemu týmu, kterou domácí s přehledem proměnili. Do šaten jsme tedy odcházeli za stavu 2:0 pro domácí, ale opravdu dobrá hra našeho týmu dávali naději do druhého poločasu.

Od počátku druhého poločasu opět byla aktivita na naší straně a brzo jsme se také dočkali zasloužené odměny, kdy v 54. minutě Daniel Kloužek přesnou střelou k tyči překonal poprvé domácího brankáře. Hned po dvou minutách si naběhl na rohový kop Ondřej Suchý a vyrovnání bylo na světě. I poté jsme se snažili vsítit další branku, ale okolo 70. minuty domácí zlepšili svůj výkon a až do konce zápasu se hrál vyrovnaný fotbal. V 83. minutě však rozhodčí odpískala další spornou penaltu, tentokrát však v náš prospěch a Giuseppe Lanfranchi strhnul vedení na naši stranu. Do konce zápasu měl ještě obrovskou šanci na potvrzení vítězství Petr Brožíček, ale bohužel neproměnil. Závěr zápasu jsme si již poté pohlídali a mohli se tak těšit z prvního vítězství za tři body.

Aleš Zavadil (Bělá): Hráli jsme bez dvou hráčů základní sestavy, což se asi ukázalo jako rozhodující. Vedli jsme sice o dvě branky, soupeř ale do druhé půle nastoupil dobře a dokázal skóre otočit. Předvedli jsme slabý výkon.

Meclov Č. Kubice 1 : 1 p.k. 3:1
Dl. Újezd Staňkov 2 : 0
Mrákov Koloveč 1 : 1 p.k. 4:3
Ch. Újezd Ch. Planá 2 : 10
H. Týn Bor 2 : 2 p.k. 3:2
Postřekov Částkov 3 : 2