Návštěvnost: 50
FK Planá
Rozhodčí: Bíba, Kašpar, Čubr

Report zápasu

Branky: 3., 29. Dominik Frank, 72. Jaroslav Malý, 85. Martin šinál, 89. Martin černý

Ž.K.:56. Martin Šinál, 64. Václav Braun – 0

Trenéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Aleš Zavadil (trenér Bělé): Výsledek hovoří jasně, ale hra ještě není úplně taková, jak bych si představoval. Nastoupili jsme bez tří hráčů, kteří se zranili v prvním zápase. Podařilo se nám dát brzy gól. Pak se opakovalo to samé, co před týdnem. Patnáct minut jsme hráli fotbal, pak jsme se zase uspokojili, s tím, že to půjde samo, ale tak tomu samozřejmě nebylo. Věděli jsme o Slámovi, který je jedním z jejich nejnebezpečnějších hráčů. I před týdnem proti Mrákovu potvrdil, že je to dobrý střelec. Snažili jsme se ho eliminovat, což se nám docela dařilo. Někdy ve 30. minutě se nám podařilo dát po rohu druhý gól. Od začátku druhého poločasu byla hra celkem vyrovnaná. Oni měli jasnou šanci, my si něco vypracovali hlavně díky Bořilovi. Nakonec nám pomohl až naprosto šťastný gól na 3:0. Od té doby už to bylo v naší režii. Na konci se trefil i mladý Martin Černý, který si gól zasloužil. Odehrál slušný zápas.