FK Planá
Rozhodčí: Orlík - Hamouz, Štěpán

Report zápasu

p.k.: 4:2

Branky: 19. Martin Kubica, 22., 30. Milan Obdržálek – 24. Dominik Sovka, 33., 68, Tadeáš Malý

Ž.K.: 32. a 65. Marián Regenda, 56. Milan Obdržálek, 85. Radek Kopperberg – 42. Marek Danko, 58. Ondřej Suchý, 70. Tadeáš Malý, 87. Patrik Sláma, 92. Jiří Kopča

Č.K.: 65. Marián Regenda – 0

Trenéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Petr Slivoně (trenér): Meclov je na špici, hraje o postup. Věděli jsme, že mají v týmu fotbalisty, kteří hráli vyšší soutěže. Například Jevgenij Čižikov z Vyšehradu, ten nás hodně větral. Nebo Obdržálek, také výborný hráč. Je to mužstvo podobné tomu našemu. Jsou mladí, běhaví, fotbaloví. Na zápas jsme se těšili, protože proti takovému soupeři se nám hraje lépe než proti týmu, který jen kope míče dopředu. Na začátku zápasu byla naše obrana hodně přetížená a tak nám tam nasypali dva góly. Pak se nám probrali útočníci a vstřelili jsme kontaktní gól. Poté si s naší obranou pohrál Obdržálek, ale i za stavu 1:3 jsme chtěli hrát, i když soupeř byl kvalitní. Ještě do přestávky jsme snížili a věřili, že můžeme hrát o body. Navíc pomohl jejich gólman, který chytil míč dva metry za vápnem, dostal druhou žlutou a byl vyloučen. Z trestňáku se trefil k tyči Tadeáš Malý a my si mysleli, že to byl zlomový moment. Poté jsme ale, byť hrál soupeř v deseti a bez gólmana, nepředvedli vůbec nic. Nechali jsme se naopak zatlačit na vlastní vápno, kde se odehrálo posledních 30 minut druhého poločasu. To se nám podařilo zázrakem přežít, protože ten tlak byl opravdu neskutečný. Nebyli jsme schopni vzít míč a trošku hru uklidnit. Když to shrnu, tak bod z Meclova je dobrý. Jsem za něj rád. Penalty už jsou loterie. Naši kluci nechali na hřišti fotbalové srdíčko, i v teplém počasí dřeli a chtěli body udělat. Jsem navíc rád, že mladí hráči jako Dominik Vrzal a Roman Miklas sbírali cenné zkušenosti proti kvalitním fotbalistům jako Ondržálek nebo Čižikov. Hráčům bych chtěl za přístup poděkovat. Mimo zápasu se Stráží si na jaře držíme vysoký herní standard.

Meclov FK Planá 1 : 1 p.k. 4:2
Koloveč Klenčí 2 : 1
Ch. Planá Staňkov 1 : 6
Stráž Bor 4 : 2
Dl. Újezd H. Týn 2 : 0
Kozolupy Postřekov 4 : 0
Bělá Kdyně 0 : 2