24. 3. 2019, 15:00
Rozhodčí: Uzel, Červený, Hálek, delegát Bláha

p.k.: 1:3

Branky: 44. Jaroslav Stýskal, 52. Michal Růžek – 23., 26. Patrik Sláma

Ž.K.: 33. Tomáš Duffek, 70. Tomáš Pangerl, 88. Jiří Zdráhal, 90. Ondřej Korba – 40. David Sovka, 53. Martin Kuchař, 88. Dominik Sovka

Petr Slivoně ml.: Hrálo se na umělce v Horšovském Týně. V přípravě se nám na umělkách moc nedařilo. Doplnili jsme se o Daniela Karmazina, což je posila, která je určitě znát. Odjeli jsme tam s tím, že po zpackaném podzimu musíme uhrát body s každým. Měli jsme jen sedm bodů, takže bez ohledu na soupeře prostě musíme pravidelně bodovat, pokud se chceme v krajské soutěži udržet. To se nám povedlo. Dokonce jsme vedli 2:0. Góly jsme dostali po vlastních chybách, což k fotbalu samozřejmě také patří. Dva body určitě beru. Konečně jsme začali pracovat jako jeden tým a to bylo na hřišti vidět. Makali všichni, i hráči, kteří nastoupili z lavičky. Šlapali jsme jako celek od stopera po hroťáka. Jsme šťastní za ty dva body a na další zápas jedeme do Bělé. Máme těžký los, ale musíme se s tím poprat.

[matches league_id=1 season=2018/19 match_day=14 show_team_selection=false]

Tadeaš Malý Daniel Kloužek