13. 10. 2018, 15:30
Sokol Kozolupy
Rozhodčí: Štěpán, Fanfule, Rada

p.k.: 5:4

Ž.K.: 47. Tadeáš Malý, 52. David Sovka, 73. Dominik Sovka – 53. Vojtěch Sláma, 56. Vojtěch Kovář, 82. Petr Mráz

Petr Slivoně (trenér): Byl to pro nás domácí zápas, který jsme nutně potřebovali zvládnout za tři body, což se nám nepovedlo. Alespoň jsme pak zvládli penaltový rozstřel, za což jsem rád. Zdá se, že plánský fotbal prochází generační obměnou, ale tak to úplně není. „A“ mužstvo je teď hodně osekané zraněními a vykartováním kapitána Suchého a tým doplňujeme z vlastních zdrojů. Do utkání tentokrát zasáhlo hned pět dorostenců, z toho tři v základní sestavě. Ti zvládli odehrát celý zápas, byť už měli v nohách své vlastní dopolední utkání. Jsem rád, že se tu vytvořilo už i takové to spojení mezi áčkem a dorostem, kdy ti kluci jsou ochotni mužstvo doplňovat a nastupují, i když ten den už hráli s dorostem. Herně jsme trochu v křeči a nemáme střelce, který by dokázal proměňovat vyložené šance, což se potvrdilo i tentokrát. Chodili jsme sami na gólmana, byli sami před bránou, ale nebyli jsme dostatečně důrazní a nedokázali šance přetavit v kýžený gól. I soupeř měl samozřejmě své příležitosti a náš gólman potvrdil, že to mužstvo drží každý zápas. Celému týmu bych chtěl poděkovat za bojovnost. Teď jedeme ven do Kolovče, což je opět soupeř ze dna tabulky a potřebujeme to tam bodově zvládnout.

[matches league_id=1 season=2018/19 match_day=8 show_team_selection=false]

Jan Bucsuházy Roman Havlíček
Karel Louženský Tadeaš Malý
Václav Pešta Pavel Mikota ml.