Návštěvnost: 50
FK Planá
Rozhodčí: Petržílka, Fanfule L., Hanzlíková

Report zápasu

branky: 3., 34. Dominik Sovka, 19.Ondřej Suchý, 22. Tadeáš Malý, 26. Patrik Sláma – 49. Tomáš Barhoň, 69. Milan Janeček

Ž.K.: 50. David Sovka, 51. Dominik Sovka, 52. Ondřej Suchý – 29. Karel Šmejkal, 78. Zbyněk Kováč, 80. Václav Černý, 87. Milan Janeček

Trenéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Petr Slivoně (trenér): Navštívil nás další mančaft, který bojoval o záchranu. Do zápasu jsme vstoupili dobře. První poločas patřil nám, byli jsme aktivní. Dávali jsme si balón a vycházelo nám, na co jsme sáhli. Za poločas jsme dali pět gólů a mohli jich přidat i daleko víc. Prvních pětatřicet minut se zdálo, že to skončí ještě daleko vyšším výsledkem. Vypadalo to, že bychom mohli nastřílet třeba dvacet gólů. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že si zahrajeme fotbal, s tím, že soupeř by už neměl o nic hrát. Že dáme ještě dva góly a dohrajeme to v klidu. To se samozřejmě, jak už to tak bývá, nestalo. Soupeř po pár minutách snížil na 5:1 a potom pokračoval v tlaku. My vůbec nevěděli, co hrát. Po celý druhý poločas se nám nedařilo dostat do systému hry a ani jsme nevystřelili na bránu. Neříkám, že jsme se báli o výsledek, to ne, ale kdyby přijel fotbalovější soupeř, tak jsme asi problémy měli. Bohužel jsme tam nemohli poslat ani čerstvé síly ze střídačky. Máme úzký kádr a na lavičce byl jen jeden z internacionálů z béčka Roman Havlíček, který se na hřiště i dostal, ale to je málo. Byli by tam potřeba ještě tak další dva kluci, aby se to oživilo a dali jsme se nějak dohromady. Nakonec 5:2, body dobrý. Držíme pořád páté místo, což je náš cíl a za výkon v první půli musím kluky pochválit. Ve druhé to naopak byla hrozná mizérie, tam jsme nastoupili jako mistři světa s přesvědčením, že už se nemůže nic stát.

Meclov Bor 3 : 0
Staňkov H. Týn 5 : 0
Klenčí Postřekov 1 : 1 p.k. 4:2
FK Planá Kdyně 5 : 2
Koloveč Bělá 2 : 2 p.k. 5:4
Ch. Planá Kozolupy 3 : 3 p.k. 2:4
Stráž Dl. Újezd 0 : 2