p.k. 7:6

Branky: 20. Adam Polák – 40. Ladislav Kopáček

Ž.K.: 32. Vladislav Cibotaru, 55. Roman Janeček, 75. Jiří Steinberger – 50. Ondřej Suchý, 75. Roman Miklas

Trenéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Aleš Wirt (trenér Postřekova): Vzhledem k posledním výsledkům jsme udělali nějaké změny v podobě výměny hráčů z A-týmu a B-týmu. Dva jsme vytáhli z B-týmu a dva šli naopak hrát za béčko, takže jsme sestavu malinko překopali. Nakonec jsme získali dva body, což je pro nás úspěch. Vzhledem k vývoji zápasu byla remíza asi spravedlivá. Do zápasu jsme vstoupili aktivně. V první půli se hrálo nahoru dolů, bylo to rychlé, fyzicky náročné, myslím, že se to muselo divákům líbit. Konečně jsme prolomili i tu smůlu, kdy jsme v posledních zápasech vždycky inkasovali jako první. Na konci poločasu už bylo vidět, že jsou hráči obou týmů unaveni a dostali jsme trošku nešťastný gól po nedůrazu. Z toho jsme se po přestávce oklepali, přesto nás hosté zatlačili, nějakých 20 – 25 minut jsme byli pod tlakem, ze kterého jsme se nemohli vymanit. Poté se hra zase srovnala a v závěru jsme měli i nějaké šance. Chtěli jsme dát ještě vítězný gól, ale to samé chtěl i soupeř. V penaltovém rozstřelu jsme měli štěstí a dokázali pro sebe urvat druhý bod, který nám vzhledem k naší situaci určitě hodně pomůže. Chtěl bych vyzdvihnout i soupeře, který přijel v jedenácti lidech a celý zápas hráli dobře kombinačně. S jejich přechodem do útoku jsme měli velké problémy. Musím je pochválit a ten bod si určitě zasloužili.

Petr Slivoně (Planá): Jeli jsme tam pouze v jedenácti lidech s tím, že jsme tam nechtěli nic vypustit. Bylo znát, že Postřekov chce a potřebuje udělat doma body. Nastoupili jsme s tím, že nechceme odjet s prázdnou. V prvním poločase jsme udělali jednu chybu v obraně a soupeři ji dokázal potrestat. Ještě do poločasu jsme stačili vyrovnat Kopáčkem, kterého ten zápas hodně bavil. Byl po celý zápas vidět, byl hodně agilní. V kabině jsme si řekli, že Postřekov si za předvedenou hru nezaslouží, abychom jim tu nechali body. Ve druhé půli jsme je téměř čtyřicet minut snad nepustili za půlku. Byla to plejáda nevyužitých šancí, třeba Dominik Sovka netrefil dvakrát prázdnou bránu. Na penalty jsme bohužel byli smutnější než Postřekov. Nicméně si myslím, že bod z Postřekova není špatný. Každý bod z venku se počítá, ať už hra vypadá jakkoliv.

Dl. Újezd Meclov 1 : 1
Kozolupy Stráž 5 : 1
Bělá Ch. Planá 10 : 3
Kdyně Koloveč 6 : 2
Postřekov FK Planá 1 : 1 p.k. 7:6
H. Týn Klenčí 5 : 4
Bor Staňkov 0 : 3