Návštěvnost: 60
FK Planá
Rozhodčí: König, Šlauf, Vaněk

Report zápasu

Branky: 43. Jiří Stránský, 86. Jan Pokorný – 28., 77. Tadeáš Malý, 69. Jiří Kopča, 75. vlastní

Ž.K.: 47. Jan Zeman, 81. Petr Žalud, 89. Pavel Zeman – 43. Ondřej Suchý

Trenéři: Petr Slivoně ml., Petr Slivoně st.

Petr Slivoně (trenér): Do Boru jsme jeli pro povinné vítězství k soupeři, který se trápí a je hodně namočený v sestupových vodách. My také ještě nejsme úplně za vodou. V kabině jsme si řekli, že si z Boru musíme odvézt tři body. Do zápasu jsme nastoupili s tím, že si budeme dávat balón po zemi a rychle od nohy. Že to nebudeme zvedat a hrát dlouhé balóny. To se nám ale nedařilo. Hráli jsme dlouhé balóny, nehráli jsme dobře, nedrželi balón, dávali si pomalé přihrávky. Nicméně se nám pak povedla hezká akce, která skončila gólem do prázdné brány. Zbytkem prvního poločasu jsme se pak protrápili a na jeho konci po hrubé chybě obrany vymysleli penaltu, z níž soupeř vyrovnal na 1:1. V kabině jsme si trochu ostřeji řekli, že takhle se hrát nedá, a že se ve druhé půli vrátíme k tomu, co jsme si řekli. Opět se nám to ale nedařilo, soupeř hrozil z občasných situací. Když to shrnu, tak z 90 minut jsme hráli 15 minut to, co jsme chtěli a dali z toho čtyři góly. Nakonec jsme se ještě strachovali o výsledek. Po naší chybě snížili na 4:2 a měli tam ještě pár nebezpečných situací, ze kterých mohl skórovat i na 4:3. Zápas to, myslím, moc koukatelný nebyl, ani jedno z mužstev nepředvedlo skoro nic.

Kozolupy Meclov 1 : 3
Bělá Dl. Újezd 2 : 0
Kdyně Stráž 2 : 1
Postřekov Ch. Planá 1 : 2
H. Týn Koloveč 1 : 2
Bor FK Planá 2 : 4
Staňkov Klenčí 7 : 0