Branky: 83. Pavel Mikota ml.

Ž.K.: 60. Pavel Miklas – 28. Radek Táborek, 50. Ludvík Rosťa, 55. Václav Roučka, 64. Michal Schuster

Miklas2             Mikotast2

Trenéři: Pavel Miklas, Pavel Mikota

Zdeněk Häusler: Vypadalo to špatně. Kdyby Trpísty dávaly góly, tak Planá zaslouženě prohrála. Měly velké šance a minimálně pětkrát šli sami na brankáře. Ten nás ale hodně podržel. Herně jsme na tom byli ale dobře, měli jsme i nějaké šance, ale vždy jsme propadli v obraně a soupeř šel sám na gólmana. Obrana si za tento zápas pochvalu určitě nezaslouží, určitě nás nepodržela. Přesto jsme dokázali dát ve druhé půli gól a vyhrát, takže můžeme být spokojení. Herně to bylo jinak skvělé, hrálo se kombinačně po zemi a divákům se to muselo líbit.

Stanislav Kubašta (Trpísty): Zápas byl hodně vyrovnaný. My jsme měli asi trochu lepší první půli, v níž se soupeř do šancí příliš nedostával. Soupeř tedy hrál více s balónem, ale šancí jsme měli víc určitě my. Spravedlivě ale skončil 0:0. Ve druhé půli Planá trochu zlepšila hru ve středu hřiště a už se dostávala i do šancí. My jsme ale přesto měli stále lepší pozice pro vsítění. Několikrát jsme šli sami na brankáře, ale byli jsme úplně impotentní. Navíc jsme dostali později gól a na ty naše zkraty v koncovce jsme doplatili. Se zápasem už jsme nic udělat nedokázali. Myslím, že zápasu by slušela spíš remíza, ale Planá měla více štěstí. Z obou stran to byl pěkný fotbal, ale nám nebylo prostě přáno.

Tisová Sulislav 2 : 0
Dl. Újezd „B“ Třemešné 4 : 2
Lesná Kladruby 1 : 4
Z. Chodov Halže „B“ 3 : 0
K. Lázně „B“ Kšice „B“ 6 : 1